REKLAMAeWinner Banner

Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix w Lublinie

Leon Madsen (#30), Matej Žagar (#55), Mikkel Michelsen (#155)

Leon Madsen (#30), Matej Žagar (#55), Mikkel Michelsen (#155) (fot. Dominik Okręglicki)

Czwartkowy poranek przywitał sympatyków żużla dobrą wiadomością na temat kolejnej rundy cyklu Grand Prix w Polsce. Żużlowcy na początku sierpnia powalczą przy Alejach Zygmuntowskich, w walce o tytuł czempiona globu w dwudniowych zmaganiach w Lublinie. Motor Lublin opublikował na swojej stronie  szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na 5. i 6. rundę. 

Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące sprzedaży wejściówek na te wydarzenia. 

Informujemy, że sprzedaż biletów na dwie rundy 2021 ORLEN LUBLIN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora EventimPolska i rozpocznie się we wtorek, 13 lipca o godz. 20.00 czasu polskiego.

Ceny biletów:
Piątek: bilet normalny – 150 PLN, bilet ulgowy – 120 PLN, Trybuna Główna – 500 PLN
Sobota: bilet normalny – 150 PLN, bilet ulgowy – 120 PLN, Trybuna Główna – 500 PLN
Piątek&Sobota: bilet normalny – 250 PLN, bilet ulgowy – 200 PLN, Trybuna Główna – 800 PLN

W przypadku zainteresowania biletami na Strefę VIP, prosimy o kontakt mailowy na adres: vip@motorlublin.com.pl

W związku z epidemią mamy jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz – informujemy, że będą brane pod uwagę maile wysłane od 13 lipca od godziny 20:00

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Sprzedaż biletów / przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora. Informujemy również o obowiązku posiadania przez kibica maseczki od wejścia na stadion do czasu zakończenia zawodów - organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu.

Źródło: motorlublin.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1185 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl