REKLAMAeWinner Banner

Rzeszowianie bez Rolnickiego. Rotacje numerów w Lokomotivie. Awizowane składy na mecz Daugavpils - Rzeszów

 Tim Sørensen

Tim Sørensen (fot. Gabriela Niemczak)

W najbliższą niedzielę drużyna 7R Stolaro Stali Rzeszów uda się na Łotwę, gdzie podejmie drużynę Optibet Lokomotivu Daugavpils. Obaj trenerzy awizowali swoje zestawienia na to spotkanie.

Zestawienie trenera Michała Widery otwiera najskuteczniejszy obecnie zawodnik rzeszowian - Sam Masters, który pojedzie w parze z Adrianem Cyferem. Drugą parę seniorską stanowić będą Sorensen i Baran. W składzie zabrakło miejsca dla Patryka Rolnickiego, który zawiódł oczekiwania w ostatnim spotkaniu w Wittstock. Trzeci z polskich seniorów 7R Stolaro Stali, Hubert Łęgowik będzie jeździł w parze z juniorami. Formację młodzieżową uzupełni najprawdopodobniej Dawid Rempała.

Z kolei Nikołaj Kokin zdecydował się na rotacje numerów startowych formacji seniorskiej i w zasadzie spośród numerów 1.-5. tylko Tomas H. Jonasson pojedzie z takim samym numerem startowym, jak w ostatnim spotkaniu przeciwko drużynie SpecHouse PSŻ-u Poznań. Formację juniorską Łotyszy uzupełni najprawdopodobniej Ernest Matjuszonok.

Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE z tego spotkania. Początek o godzinie 17:00. Kliknij tutaj, aby zobaczyć układ par dla tego spotkania.


Awizowane składy:
Optibet Lokomotiv Daugavpils:

9. Jewgienij Kostygow
10. Hans Andersen
11. Oleg Michaiłow
12. Kjastas Puodżuks
13. Tomas H. Jonasson
14. Francis Gusts
15.

7R Stolaro Stal Rzeszów:
1. Sam Masters
2. Adrian Cyfer
3. Tim Sørensen
4. Karol Baran
5. Hubert Łęgowik
6. Mateusz Majcher
7.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.4021 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl