REKLAMAeWinner Banner

Puste numery w składach Kolejarzy. Brak Thorssella i Rew. Awizowane składy na mecz Rawicz - Opole

Mads Hansen

Mads Hansen (fot. Roman Biliński )

W zbliżającej się rundzie 2. Ligi Żużlowej czekają nas Derby Kolejarzy. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz podejmie na własnym obiekcie OK Bedmet Kolejarz Opole. Trenerzy obu drużyn awizowali swoje zestawienia na ten mecz.

Manager Mikołajczak zdecydował się na roszady numerów startowych pomiędzy czwórką seniorów. W parze z juniorami, podobnie jak w ostatnim meczu pojedzie Oskar Polis. Największym zmartwieniem opolan jest występ lidera drużyny - Jacoba Thorssella, który po upadku w Indywidualnych Mistrzostwach Szwecji dochodzi do stanu zdrowia. Decyzję o ewentualnym występie w niedzielnym spotkaniu mamy poznać w piątek. Stąd też w awizowanym zestawieniu OK Bedmet Kolejarza Opole pusty pozostaje numer 2. Nie wykluczone też, że w miejsce Szweda zastosowane zostanie zastępstwo zawodnika.

Z kolei w drużynie prowadzonej przez Romana Jankowskiego pusty pozostaje numer 11. Pod nim najprawdopodobniej zobaczymy Keynana Rew'a. Formację juniorską stanowić będą Krzysztof Sadurski i Damian Ratajczak.

Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE z tego spotkania. Początek o godzinie 17:00. Kliknij tutaj, aby zobaczyć układ par dla tego spotkania.

Awizowane składy:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz:

9. Jaimon Lidsey
10. Damian Baliński
11.
12. Szymon Szlauderbach
13. Damian Dróżdż
14. Krzysztof Sadurski
15. Damian Ratajczak

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1. Mads Hansen
2.
3. Andriej Kudriaszow
4. Kamil Brzozowski
5. Oskar Polis
6. Bartłomiej Kowalski
7. Marcel Krzykowski
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1403 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl