REKLAMAeWinner Banner

Znamy kadrę na finał Mistrzostw Europy Par!

Tobiasz Musielak

Tobiasz Musielak (fot. Mateusz Biskup)

24 lipca w Macon zostanie najlepszy zespół parowy na Starym Kontynencie. Polskę reprezentować będą Grzegorz Zengota, Tobiasz Musielak oraz rezerwowy, Jakub Jamróg. Biało-czerwoni staną przed szansą na obronę tytułu.

W minioną sobotę reprezentanci Polski poznali rywali, z którymi zmierzą się 24 lipca w finale Mistrzostw Europy Par. Na torze w Debreczynie najlepsi byli Brytyjczycy i Duńczycy i to oni uzupełnili stawkę zawodów. Oprócz Polski, Danii i Wielkiej Brytanii, swoje reprezentacje będą miały również federacje z Czech, Łotwy, Włoch, a także z Francji, ponieważ turniej odbędzie się właśnie w kraju nad Sekwaną, a dokładniej w Macon.

Do Francji pojedzie trzech naszych zawodników. Rafał Dobrucki postanowił zaufać Tobiaszowi Musielakowi, Grzegorzowi Zengocie, a także Jakubowi Jamrogowi, który będzie rezerwowym. Warto dodać, że Polacy będą bronić tytułu, wywalczonego przed rokiem w Terenzano. Wówczas wspomniany Jamróg oraz Wiktor Trofimow pokonali m.in. mocną reprezentację Francji oraz Czechów.

Reprezentacja Polski na finał MEP w Macon, 24 lipca:
1. Tobiasz Musielak
2. Grzegorz Zengota
15. Jakub Jamróg

źródło: polskizuzel.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0258 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl