REKLAMAeWinner Banner

Wölfe Wittstock wypożyczyły zawodnika MS Śląska Świętochłowice

Bartosz Szymura

Bartosz Szymura (fot. Roman Biliński)

W najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego poinformowano, iż do Wölfe Wittstock na zasadzie wypożyczenia dołącza Bartosz Szymura, dotychczas zakontraktowany przez MS Śląska Świętochłowice. Po Marcinie Jędrzejewskim to kolejny Polak w klubie Wittstock.

Ostatni ligowy występ i w zasadzie jedyny w sezonie 2020, Szymura zanotował we wrześniu, kiedy to jego zespół - SpecHouse PSŻ Poznań mierzył się na wyjeździe z OK Bedmet Kolejarzem Opole. 32-latek wyjeżdżał wówczas na tor czterokrotnie zapisując na swoim koncie tylko 1 punkt. Wcześniej, w 2018 roku wystąpił w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu, gdzie zdobył dwa punkty i zajął ostatnie miejsce.

Jednocześnie GKSŻ poinformowała, iż z listy zawodników potwierdzającej przynależność klubową skreślony został dotychczasowy reprezentant zespołu z Wittstock - Marcin Kościelski, który w tym roku nie zaliczył ligowego występu.

Przypomnijmy, iż Wölfe Wittstock w rozegranych dotychczas siedmiu meczach 2. Ligi Żużlowej poległo we wszystkich spotkaniach i z bilansem -170 małych punktów zajmują obecnie ostatnią, 7. lokatę w drugoligowej tabeli.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 2.2873 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl