REKLAMAeWinner Banner

Ostre słowa Witolda Skrzydlewskiego: Gdyby traktowano nas w miarę uczciwie

Witold Skrzydlewski

Witold Skrzydlewski (fot. Piotr Kin)

Ostre słowa Witolda Skrzydlewskiego zostały podane na konferencji prasowej. Działacz przyznał, że mecz z Wilkami będzie idealną okazją, aby pokazać wszystkim innym, że Orzeł potrafi wygrywać z każdym.

Orzeł Łódź miał ledwo się utrzymać, a właśnie pozostaje on w walce o dalszą rywalizacje. Podopieczni Adama Skórnickiego są jednym z trudniejszych rywali do walki, szczególnie na Moto Arenie w Łodzi. Na stronie internetowej Orła zostały zamieszczone wypowiedzi opiekuna zespołu. Działacz uważa, że jego żużlowcy powalczą o dobre imię i pokazanie, że zostali oszukani: — W niedzielę zmierzymy się z Wilkami Krosno. My, jako Orły zamierzamy pokazać, że jesteśmy prawdziwymi zwierzakami. Liczymy zatem na dobrą walkę. Mamy nadzieję, że w najbliższy weekend burze w końcu przejdą i pogoda dopisze. Tym meczem chcemy pokazać, że gdyby traktowano nas w miarę uczciwie na przestrzeni całego sezonu, to pojechalibyśmy na pewno w fazie play-off. Jedziemy dla kibiców, natomiast zawodnicy myślą o tym, aby w przyszłym sezonie liczyć na jak najlepsze kontrakty — powiedział Skrzydlewski. 

Poznaliśmy również termin corocznego Meczu Narodów. Już wiemy, że pożegnalny turniej zostanie rozegrany 4 września. Co więcej, klub udostępni stadion dla zwiedzających: — Zapraszamy łodzian na nasz obiekt 24 lipca. Stadion zostanie otwarty dla kibiców, będzie można go zwiedzać. Pojawią się również zawodnicy, z którymi będzie okazja zrobić sobie zdjęcie. Otworzymy także oficjalny sklep z pamiątkami. Zacznie on w pełni działać 15 sierpnia przed meczem z Aforti Startem Gniezno. 4 września odbędzie się natomiast Mecz Narodów. Żeby nie spotkało nas to, co przed rokiem, prosimy fanów o zarezerwowanie sobie całego weekendu. Jeśli pogoda nie pozwoli na rozegranie zawodów w sobotę, odbędą się one w niedzielę. Mecz Narodów będzie pożegnaniem z sezonem żużlowym.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0266 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl