REKLAMAeWinner Banner

Porażka przelała czarę goryczy. Rafael Wojciechowski rezygnuje z funkcji

Rafael Wojciechowski

Rafael Wojciechowski (fot. Sebastian Siedlik)

Po niedzielnej porażce Aforti Startu Gniezno i utracie punktu bonusowego na torze w Gdańsku, Rafael Wojciechowski zrezygnował z funkcji menadżera zespołu. Zespół z pierwszej stolicy Polski praktycznie stracił szanse na awans do fazy play-off.

Dla Rafaela Wojciechowskiego decyzja o rezygnacji zapewne nie była łatwa. Jest on menadżerem Aforti Startu Gniezno od czasu reaktywacji speedwaya w pierwszej stolicy Polski latem 2016 roku i stał się jednym z symboli powrotu Gniezna na żużlową mapę Polski. W 2018 roku Start Wojciechowskiego po raz pierwszy wystartował na drugim szczeblu rozgrywkowym i otarł się wówczas o awans do finału.

Teraz jednak menadżer Aforti Startu postanowił zrezygnować ze swojej funkcji, a mecze z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski oraz Orłem Łódź będą dla niego ostatnimi w tej roli. Taką informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał klub.

W bieżącym sezonie eWinner 1. Ligi Żużlowej teoretycznie Aforti Start Gniezno cały czas walczy o awans do fazy play-off, jednak w praktyce wywalczenie przepustki do półfinałów jest już w zasadzie niemożliwe. Trudno będzie również opuścić 7. miejsce w ligowej tabeli.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0034 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl