REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Paskudny upadek Wiktora Trofimowa. Żużlowiec ROW-u niezdolny do jazdy

Wiktor Trofimow

Wiktor Trofimow (fot. Arkadiusz Siwek)

Do okropnie wyglądającego upadku doszło w piątym biegu pojedynku meczu Arged Malesy Ostrów Wielkopolski oraz ROW-u Rybnik. Po kontakcie z Oliverem Berntzonem i Patrickiem Hansenem motocykla nie opanował Siergiej Łogaczow.

Pechowa sytuacja miała miejsce na pierwszym łuku. Po starcie było szalenie ciasno. Trofimow miał bardzo dobry dojazd do łuku i jechał przed Berntzonem, lecz Szwed opóźnił wejście w łuk, a między zawodnikami doszło do kontaktu. Trofimow zahaczył jeszcze o Patricka Hansena jadącego po zewnętrznej i odprostowanym motocyklem pojechał w kierunku dmuchanej bandy. Ukrainiec z polskim obywatelstwem zdążył wypuścić motocykl, ale bardzo mocno uderzył głową i bokiem ciała w „dmuchawce”. Arbiter nie zdecydował się na wykluczenie żadnego z zawodników.

Po chwili na tor wyjechała karetka, a Trofimow opuścił w niej stadion i udał się do szpitala na szczegółowe badania, choć nie chciał tego robić. Łukasz Benz przekazał na antenie nSport+, że żużlowiec ROW-u na moment stracił przytomność, lecz szybko ją odzyskał.

-->  NA ŻYWO:  ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI  –  ROW RYBNIK  -  KLIKNIJ TUTAJ  <--


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1863 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl