REKLAMAeWinner Banner

Maraton ścigania w Ostrowie! Dzisiaj i jutro Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów

Młodzieżowe ściganie

Młodzieżowe ściganie (fot. Kuba Namysł)

Już dzisiaj w Ostrowie Wielkopolskim drugi dzień maratonu ścigania. Wczoraj tamtejsza Arged Malesa jechała swój mecz ligowy. Dzisiaj i jutro na tym samym torze odbędą się Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Rafał Dobrucki powołał na te zawody siedemnastu zawodników!

Ostatnie turnieje Zaplecza Kadry Juniorów odbyły się w Zielonej Górze. W czerwcu Kacper Pludra dwukrotnie zajmował trzecie miejsce. Pierwszy dzień należał do Mateusza Świdnickiego, który zostawił za plecami Wiktora Jasińskiego. W kolejnym turnieju zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów się zrewanżował i był wyżej niż junior z Częstochowy.

Z nominowanej stawki na dzisiejsze i jutrzejsze zawody zabraknie Mateusza Bartkowiaka. Zastąpi go jego imiennik z Łodzi, czyli Mateusz Dul. Początkowo zawodnik Orła był rezerwowym. Wskoczył za żużlowca Gołębi i Karol Żupiński na tym skorzystał. Junior eWinner Apatora był pierwszym młodzieżowcem z listy oczekujących zawodników i został nowym rezerwowym. Na torze w Ostrowie Wielkopolskim najwięcej wystąpi reprezentantów tamtejszego zespołu. Cała czwórka wychowanków Mariusza Staszewskiego otrzymała nominację od Rafała Dobruckiego.

Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE z dzisiejszych i jutrzejszych zawodów. Początek zmagań o godzinie 17:30. Kliknij już teraz, żeby zobaczyć układ biegów!

Nominowani zawodnicy:
1. Kacper Grzelak
2. Damian Ratajczak
3. Fabian Ragus
4. Franciszek Karczewski
5. Wiktor Jasiński
6. Bartłomiej Kowalski
7. Mateusz Świdnicki
8. Kacper Pludra
9. Sebastian Szostak
10. Krzysztof Lewandowski
11. Jakub Poczta
12. Mateusz Dul
13. Jakub Krawczyk
14. Wiktor Przyjemski
15. Krzysztof Sadurski
16. Michał Curzytek
17. Karol Żupiński

źródło: pzm.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.8629 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl