REKLAMAeWinner Banner

Grand Prix jednak w Warszawie. Znamy nowy termin turnieju

Tor żużlowy na PGE Narodowym

Tor żużlowy na PGE Narodowym (fot. materiały prasowe)

Speedway Grand Prix zagości na Stadionie Narodowym. Impreza, która przekładana jest od 2020 roku, znalazła swój ostateczny termin. Najlepsi żużlowcy spotkają się 14 maja 2022 roku, aby powalczyć o punkty do klasyfikacji generalnej.

Perypetie związane z globalną pandemią sprawiły, że rozegranie warszawskiej rundy SGP graniczyło z cudem. W związku z pandemiczną walką, Stadion Narodowy został zamieniony w tymczasowy szpital, co przeszkadzało organizatorom w jakimkolwiek przygotowaniu obiektu na tak ważne zawody. Podawanych było już wiele terminów, ale rano otrzymaliśmy ostateczne zapewnienie, że 14 maja 2022 roku obejrzymy ściganie na sztucznym torze. 

Jeżeli kibice zachowali bilety, to mogą już ustalać sobie plan podróży. Jak zapewnia PZM, wszelkie wejściówki nabyte oraz te, które zostały zwyciężone w konkursach (Wirtualny Turniej) zachowują ważność. Jeżeli ktoś chce zrezygnować z udziału w sportowym widowisku, musi złożyć rezygnację w terminie od 21.07.2021 do 11.08.2021 na stronie internetowej kupbilet.pl. W każdym innym przypadku, bilet zostaje przeniesiony na przyszłoroczne zawody. 

Warto dodać, że w tych zawodach zobaczymy Mikkela Michelsena. Duńczyk zagwarantował sobie udział w cyklu Speedway Grand Prix na 2022 rok przez zwycięstwo w SEC. 

źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 2.8574 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl