REKLAMAeWinner Banner

Mocne ustawienie Landshut. Andersen na ławce. Awizowane składy na mecz Trans MF Landshut Devils - Optibet Lokomotiv Daugavpils

Martin Smolinski

Martin Smolinski (fot. fot. Niklas Breu)

Sławomir Kryjom i Nikołaj Kokin podali awizowane składy na mecz Trans MF Landshut Devils - Optibet Lokomotiv Daugavpils. W składzie nadal brakuje Valetntina Grobauera, a Łotysze jadą do Bawarii bez Hansa Andersena.

Sławomir Kryjom zyskał już zaufanie do kilku zawodników. Kai Huckenbeck i Tobias Busch otworzą spotkanie ze strony bawarskiego zespołu. Martin Smolinski pojedzie z numerem dwunastym, a jazdę z juniorami będzie prowadził lider Landshut - Dimitri Bergé. Norick Blödorn nie zna swojego kolegi z pary, a rolę żużlowca u24 pełnić będzie Michael Härtel.

Hans Andersen wypadł z głównego składu. Duńczyk nie ma za sobą udanego sezonu w 2. Lidze Żużlowej, a ostatnie starcie z 7R Stolaro Stalą Rzeszów wyszło bardzo słabo ze strony żużlowca Peterborough Panthers. Nic więc dziwnego, że Nikołaj Kokin zdecydował się na jednolity skład ze szwedzkim rodzynkiem. Tomas H. Jonasson wystąpi z numerem trzecim. Gusts powrócił do jazdy z juniorskim numerem, ale nie jest znany jego partner. Nie znamy również stanu zdrowia Ricardsa Anviesulisa. 

Mecz Trans MF Landshut Devils - Optibet Lokomotiv Daugavpils odbędzie się 23 lipca o godzinie 16. Transmisja telewizyjna zostanie poprowadzona przez stacje Motowizja, a portal speedwaynews.pl zapewni relacje LIVE z tego spotkania. 

Awizowane składy:
Trans MF Landshut Devils
:
9. Kai Huckenbeck
10. Michael Härtel
11. Tobias Busch
12. Martin Smolinski
13. Dimitri Bergé
14.
15. Norick Blödorn

Optibet Lokomotiv Daugavpils:
1. Jewgienij Kostygow
2. Ricards Anviesulis
3. Tomas H. Jonasson
4. Danil Kolodinski
5. Oleg Michaiłow
6. Francis Gusts
7. 

źródło: aplikacja eWinner 1 i 2. Ligi Żużlowej 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 2.4373 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl