REKLAMAeWinner Banner

Zmiany w terminarzach zawodów, m.in. mecz Północ - Południe z nową datą

Stadion Legionów (Krosno)

Stadion Legionów (Krosno) (fot. Damian Kuczyński)

W nadchodzącą sobotę na torze żużlowym w Krośnie miał odbyć się planowo Mecz Północ – Południe. Główna Komisja Sportu Żużlowego, swoim najnowszym komunikacie, poinformowała jednak o przełożeniu zawodów w czasie. Prócz turnieju na krośnieńskim obiekcie poznaliśmy również nowe daty innych zawodów. 

Rozgrywanie meczu Północ kontra Południe zostało wznowione z ramienia PZM w 2019 roku, po 21 latach przerwy. W nowej formule naprzeciw siebie stają zespoły złożone z najlepszych zawodników eWinner 1. Ligi, podzielonych wedle klucza geograficznego. W tym roku w zawodach w składzie Połnocy biorą udział żużlowcy Orła Łódź, Aforti Startu Gniezno, Abramczyk Polonii Bydgoszcz i Zdunka Wybrzeże Gdańsk. W drużynie przeciwnej, Południa, pojawią się nazwiska zawodników Arged Malesa Ostrowa Wielkopolskiego, ROW-u Rybnik, Unii Tarnów oraz Cellfast Wilków Krosno.

Niestety, zawody nie odbędą się w nadchodzącą sobotę. Została wyznaczona nowa data tego meczu - nowy termin to 22 sierpnia. W komunikacie podano również informacje o przełożeniu 12. Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie i Indywidualnych Mistrzostw 1. Ligi Żużlowej, które nie odbędą się w planowym terminie z powodu nowej daty meczu Północ - Południe. 

4. Informujemy, że 12. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego Pierwszego Króla Polski odbędzie się w Gnieźnie w dniu 4 września 2021 r. (sobota), zamiast w dniu 18 września 2021 r.

5. Informujemy, że Mecz Północ – Południe nie odbędzie się w dniu 24 lipca 2021 r. Nowy termin zawodów to: 22 sierpnia 2021 r. (niedziela)

6. Informujemy, że Indywidualne Mistrzostwa 1. Ligi Żużlowej nie odbędą się w dniu 22 sierpnia 2021 r. Nowy termin zawodów zostanie podany w Komunikacie GKSŻ


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9991 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl