REKLAMAeWinner Banner

Brak zgody czeskiej federacji na start polskiego zawodnika! Krakowiak nie weźmie udziału w spotkaniach Extraligi

Norbert Krakowiak

Norbert Krakowiak (fot. Łukasz Wilk)

Już jutro Start Gniezno Liberec weźmie udział w pierwszej kolejce rozgrywek czeskiej Extraligi. Drużyna z Gniezna współpracuje z ośrodkiem Liberca, uzupełniając jego kadrę. W nadchodzącym meczu, jak i we wszystkich spotkaniach ligi nie weźmie jednak udziału Norbert Krakowiak. Zawodnik poinformował właśnie o nieprzyznaniu mu zgody na to ze strony federacji naszych sąsiadów zza miedzy.

Już jutro odbędzie się pierwsza kolejka zmagań w rozgrywkach Extraligi. Na 21 lipca zaplanowano pierwszą rundę w Pardubicach. Przypomnijmy, że łącznie cztery drużyny będą zmagać się ze sobą w czwórmeczach. Prócz współpracujących ze sobą klubów z Gniezna i Liberca, zobaczymy również ekipy z Pardubic, Pragi i Slanego. Trenerem zespołu Aforti Start Gniezno Liberec jest Błażej Skrzeszewski. W drużynie, prócz zawodników zespołu z pierwszej stolicy Polski, pojawili się również gościnnie inni żużlowcy. Wśród nich znajdował się m.in. Norbert Krakowiak, który związany jest z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Jak jednak poinformował dwudziestodwulatek na łamach swoich mediów społecznościowych, nie weźmie on udziału w tegorocznych zmaganiach na czeskim podwórku. Powodem tego jest odrzucenie zgody na jego start przez czeską federację.

Jutro miałem wystąpić w pierwszej kolejce Czeskiej Ekstraligi w barwach AFORTI Start Gniezno Liberec, niestety federacja z tego kraju nie wyraziła zgody na mój udział i w tym roku w tej lidze się nie pojawię.  Zmiana planów i jutro trenujemy przy Hallera, a już w piątek widzimy się w Lesznie. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1949 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl