REKLAMAeWinner Banner

Sponsor tytularny rzeszowskiej drużyny wznawia współpracę z klubem!

Stadion Miejski

Stadion Miejski (fot. Damian Kuczyński)

Świetne informacje w czwartkowe południe płyną z Rzeszowa. Sponsor tytularny, firma Stolaro odwiesza współpracę z rzeszowską drużyną i wznawia sponsoring w tym sezonie.

Przypomnijmy, iż zawieszenie współpracy to pokłosie czerwcowego blamażu w domowym spotkaniu 7R Stolaro Stali Rzeszów z drużyną OK Bedmet Kolejarza Opole. Ze względu na nieregulaminowo przygotowany tor sędzia orzekł walkowera dla drużyny przyjezdnych. Wobec tych wydarzeń nie pozostali obojętni sponsorzy rzeszowskiej drużyny - Stolaro Sp. z o.o. oraz Texom Sp. z o.o., którzy dzień po przyznaniu walkowera wspólnie wydali oświadczenie. Jego głównym postulatem była dymisja pięciu działaczy z Rzeszowa, w tym prezesa Zbigniewa Prawelskiego. 

W ostatnim czasie klub poinformował o rezygnacji z funkcji dotychczasowego prezesa - Zbigniewa Prawelskiego i powrotu na stanowisko jego poprzednika, Jana Madeja. Ta informacja została przyjęta przez rzeszowskich kibiców z dużym optymizmem.

Przypomnijmy, iż 7R Stolaro Stal Rzeszów na ten moment z 7 punktami zajmuje 5. miejsce w tabeli 2. Ligi Żużlowej. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Widerę jest w walce o fazę play-off. Przed rzeszowianami jeszcze cztery spotkania fazy zasadniczej sezonu 2021 - trzy na domowym torze i jedno wyjazdowe z drużyną OK Bedmet Kolejarza Opole.

Poniżej pełna treść oświadczenia sponsora tytularnego rzeszowskiej drużyny, firmy Stolaro:

Zarząd Stolaro sp. z o.o. informuje, że w związku ze zmianami w zarządzie Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego wznawia sponsoring w sezonie żużlowym 2021.

Nowy zarząd w osobach Pana Prezesa Jana Madeja, Pana Łukasza Rojka oraz Pani Renaty Balawender ma Nasze 100% poparcie i zaufanie.

Wszelkie płatności wynikające z umów firm Stolaro sp. z o.o. oraz AMD Group zostały uregulowane w dniu dzisiejszym tj. 22.07.2021 r.

Jednocześnie zarząd Stolaro sp. z o.o. życzy powodzenia drużynie 7R Stolaro Stal Rzeszów w walce o fazę play off!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.4775 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl