REKLAMAeWinner Banner

Poważne osłabienie Panter i Tygrysów. Duńczyk ze złamanym nadgarstkiem

Ulrich Østergaard

Ulrich Østergaard (fot. facebook.com/peterboroughspeedway)

Ulrich Østergaard nie będzie dobrze wspominać piątkowego meczu brytyjskiej Championship. Duńczyk w swoim ostatnim starcie zaliczył niebezpieczny upadek, po którym opuścił stadion w Edynburgu w karetce. Diagnoza lekarzy to złamany nadgarstek.

Sytuacja jest tym bardziej pechowa, że doszło do niej w ostatnim wyścigu wieczoru. Edinburgh Monarchs na swoim torze rywalizowali z zespołem Duńczyka, ekipą Glasgow Tigers. Østergaard walczył o pozycję z liderem gospodarzy, Joshem Pickeringiem. Zawodnik Tigers nie znalazł sobie miejsca, a był rozpędzony na tyle, że wpadł w dmuchaną bandę. Na torze pojawił się ambulans, a medycy udzielili Østergaardowi pomocy, jednak nie był on zdolny do jazdy. Początkowo mówiło się o kontuzji dolnego odcinka pleców, jednak w szpitalu okazało się również, że lider zespołu z Glasgow doznał złamania nadgarstka.

Ulrich Østergaard to w tym sezonie bardzo pewny punkt swoich drużyn w Premiership i Championship. Duńczyk z powodzeniem startuje w barwach Peterborough Panthers oraz Glasgow Tigers. Teraz obie ekipy będą musiały przez jakiś czas radzić sobie bez pochodzącego z Odense zawodnika. Na razie nie wiadomo jak długo potrwa przerwa.

źródło: Fanpage Peterborough Panthers


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 3.0764 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl