REKLAMAeWinner Banner

Znamy awizowane składy na I półfinał DMPJ w Tarnowie

Dawid Rempała na prowadzeniu

Dawid Rempała na prowadzeniu (fot. Sebastian Siedlik)

Poznaliśmy awizowane składy na 1. półfinał DMPJ w Tarnowie. Na starcie zameldują się ekipy Unii Tarnów, eWinner Apatora Toruń, Arged Malesy Ostrów Wielkopolski i Lokomotiv Jauniba Daugavpils.

Strona internetowa Unii Tarnów podała do wiadomości publicznej awizowane składy, jakimi do rywalizacji przystąpią drużyny w półfinałowej rundzie Drużynowych Mistrzów Polski Juniorów. Wśród uczestników jutrzejszego turnieju znajduje się kilka ciekawych nazwisk dla amatora żużlowego ścigania. 

Gospodarz nadchodzącej rundy, Unia Tarnów, wystartuję w najmocniejszym składzie. Dawid Rempała, Przemysław Konieczny, Piotr Świercz i Mateusz Gzyl staną do walki o zwycięstwo na swoim domowym torze. W składzie torunian uwagę przyciąga nazwisko Mateusza Affelta. Młodzieżowiec eWinner Apatora Toruń spędził miniony weekend w niemieckim Cloppenburgu, gdzie walczył w Indywidualnych Mistrzostwach Świata dla klasy 250cc. Lokomotiv i Arged Malesa Ostrów Wielkopolski stawiają na zestawienie swoich wychowanków. Wielkim nieobecnym zdaje się być Francis Gust, który przyjął rolę krajowego lidera drużyny z łotewskiego miasta. 

1. półfinał DMPJ w Tarnowie rozpocznie się 27 lipca (wtorek) o godzinie 17:30. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relacje LIVE z tego wydarzenia. Kliknij, aby przejrzeć układ biegów na ten turniej. 

Awizowane składy:
Unia Tarnów: 

1. Dawid Rempała
2. Przemysław Konieczny
3. Piotr Świercz
4. Mateusz Gzyl

KS Toruń:
5. Karol Żupiński
6. Kamil Marciniec
7. Krzysztof Lewandowski
8. Mateusz Affelt

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.:
9. Jakub Krawczyk
10. Kacper Grzelak
11. Jakub Poczta
12. Sebastian Szostak

SK Lokomotiv Jauniba Daugavpils:
13. Ricards Anviesulis
14. Danil Kolodinski
15. Artjoms Juhno
16. Ernest Matiuszonok 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.8641 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl