REKLAMAeWinner Banner

Sławomir Kryjom: Dimitri jedzie świetny sezon

Dimitri Bergé

Dimitri Bergé (fot. Kévin Sarlat)

Dimitri Bergé odmienił zespół Trans MF Landshut Devils. Sławomir Kryjom doskonale wiedział, że Francuz będzie wzmocnieniem jego drużyny. Menadżer mówi, że kluczowym meczem sezonu będzie mecz w Poznaniu. 

Tegoroczną kampanie Trans MF Landshut Devils można podzielić na dwa etapy. Przed pozyskaniem Dimitriego Bergé oraz po wypożyczeniu Francuza z Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Ze synem Philippe'a, bawarski zespół zaczął walczyć o fazę play-off i godnie reprezentuje niemiecki żużel w 2. Lidze Żużlowej. W rozmowie z portalem polskizuzel.pl, Sławomir Kryjom nie wykazuje zdziwienia postawą Mistrza Europy Par: —  Tylko Jacob Thorssell ma lepszą średnią od niego. Dimitri jedzie więc świetny sezon, ale my się dokładnie tego po nim spodziewaliśmy. Kiedy startował z Polonią Bydgoszcz w drugiej lidze, to był liderem drużyny. Teraz znowu jest mocny — przyznaje menadżer Trans MF Landshut Devils. 

Przed "Diabłami" z Landshut bardzo ciężki okres w sezonie. Niemcy zajmują czwarte miejsce w tabeli, ale chrapkę na to miejsce ma 7R Stolaro Stal Rzeszów. Przed Huckenbeckiem i spółką wyjazd do Wittstock oraz Poznania, aby zwieńczyć sezon pojedynkiem na OneSolar Arena z Metalika Recycling Kolejarzem Rawicz. Dla Sławomira Kryjoma, najbardziej kluczowym meczem będzie potyczka z PSŻ-tem: — Trudno kreślić jakieś scenariusze, bo wszystko może się zdarzyć. Kluczowy będzie dla nas mecz w Poznaniu. Musimy mieć się na baczność, bo Lokomotiv na pewno się odrodzi, a 7R Stolaro Stal ma jeden mecz więcej od nas do odjechania. — kończy. 

 

Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0348 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl