REKLAMAeWinner Banner

Szymon Szlauderbach: Rawicz jest świetny

Szymon Szlauderbach

Szymon Szlauderbach (fot. Karolina Schmidt)

Szymon Szlauderbach ma bardzo imponujący sezon w 2.Lidze Żużlowej. Zawodnik Metalika Recycling Kolejarz Rawicz chwali poczynania prezesa Knopa, który profesjonalnie podchodzi do sprawy. 

Przez pewien moment, Szymon Szlauderbach był topowym zawodnikiem Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, znajdując się w czubie najskuteczniejszych żużlowców w 2. Lidze Żużlowej. Choć średnia zmalała do 2,059, Szlauderbach nie zwalania tempa i wspomaga swoich kolegów z drużyny. W rozmowie z polskizuzel.pl, zawodnik Unii Leszno postawił sobie za cel, pokazanie umiejętności w najniższej klasie rozgrywkowej: — Mnie wiek juniorski szybko przeleciał, ten sezon jest moim pierwszym w roli seniora. Miałem za cel, żeby dobrze jeździć, zdobywać dużo punktów, robić wynik. Ktoś powie, że to za cel na drugą ligę, ale to już nie jest taka druga liga, jak kiedyś. Teraz prawie sto procent zawodników ma sprzęt z najwyższej półki i od najlepszych tunerów. Nie jest tak łatwo jak kiedyś. Dlatego powiedziałem sobie, że muszę się w tej lidze pokazać i dobrze jechać, żeby wypromować nazwisko — opowiada Szlauderbach. 

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz przeszła drastyczne zmiany. Począwszy od zarządu, a skończywszy na logotypach i kewlarach. Bardzo popularnym stwierdzeniem jest, że szata graficzna drużyny jest jedną z najlepszych w całej lidze. Senior rawiczan nie szczędzi pochwał dla prezesa za wkłady w rozwój klubu: — Rawicz jest świetny. Rok, czy dwa lata temu też było tu dobrze, ale odkąd jest prezes Knop, to jest znakomicie, profesjonalnie. Włożył on wiele pracy w ten klub. Inni zawodnicy, gdy tu przyjeżdżają, to są pod wrażeniem wysokiego poziomu, na jakim funkcjonuje Kolejarz. My, mam na myśli żużlowców rawickiego klubu, też to widzimy. W takim klubie jak ten po prostu chce się jeździć i wygrywać.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0482 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl