REKLAMAeWinner Banner

Østergaard wdzięczny za troskę: Dziękuje za wiadomości

Scott Nicholls

Scott Nicholls (fot. Ian Charles)

Ulrich Østergaard zabrał głos po piątkowym wypadku. Duńczyk podziękował fanom za okazane wsparcie i ma nadzieję, że zobaczy się z nimi bardzo szybko. 

O piątkowym wypadku Østergaarda informowaliśmy w sobotni poranek. Doświadczony żużlowiec wdarł się we ferwor walki i wpadł pod dmuchaną bandę. Został zabrany do szpitala, aby poznać dokładną diagnozę. Na całe szczęście, skończyło się na złamanym nadgarstku oraz kontuzji pleców. Szczęście, gdyż Duńczyk nie stracił czucia w rękach. 

Za pośrednictwem klubowych mediów, zawodnik z Odense podziękował fanom za otrzymane wiadomości. Jak sam powiedział, nie pamięta nic z momentu upadku: — Chciałem wam bardzo podziękować za otrzymane wiadomości. To było bardzo ciężkie uderzenie w Edynburgu, z którego nic nie pamiętam. Wrócę najszybciej jak to możliwe. Liczę, że doktorzy powiedzą mi dokładniejszą diagnozę w ciągu tygodnia — zakończył optymistycznie zawodnik Peterborough Panthers i Glasgow Tigers. 

Zarząd Panthers głowi się już nad znalezieniem zastępstwa. W plotkach przejawia się wiele nazwisk, ale wszystko pozostaje w rękach działaczy. Wiele wskazuje na to, że będzie stosowane zastępstwo zawodnika w meczu z King's Lynn Stars. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1566 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl