REKLAMAeWinner Banner

Utalentowany zawodnik zasila szeregi Cellfast Wilków Krosno!

Marko Lewiszyn

Marko Lewiszyn (fot. Mateusz Biskup)

Cellfast Wilki Krosno mają w swoich szeregach nowego zawodnika! To utalentowany i perspektywiczny 21-latek. Żużlowiec trafi do klubu z Podkarpacia na zasadzie wypożyczenia.

Nadal niepewny jest występ Patryka Wojdyło w niedzielnym meczu w Bydgoszczy. Zasilenie się nowym zawodnikiem nie jest jednak tylko i wyłącznie myślą krótkotrwałą o najbliższym ligowym spotkaniu. Do Wilków Krosno trafił bowiem Marko Lewiszyn, czyli bardzo perspektywiczny żużlowiec. Jest obecnie największym ukraińskim talentem. Bardzo prężnie rozwija się w ostatnim czasie. W tym sezonie wywalczył sobie udział w finałach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Na krośnieńskim owalu również miał okazję do zaprezentowania się ze świetnej strony, wygrywając chociażby zmagania w ramach Nice Cup

Informację o porozumieniu między Marko Lewiszynem, a Cellfast Wilkami Krosno, potwierdził nam Siergiej Gołownia, szef ukraińskiego speedwaya, człowiek odpowiedzialny za rozwój czarnego sportu w tym kraju. - Tak, to prawda, Marko będzie zawodnikiem Wilków Krosno. Nie chciałem wcześniej zapeszać, ale teraz już wiem, że stało się to faktem - mówi nam Siergiej.

Marko Lewiszyn podczas zmagań na Stadionie Legionów w Krośnie

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1909 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl