REKLAMAeWinner Banner

Junior Stali Gorzów kontuzjowany?! Szykuje się poważne osłabienie na mecz przeciw Sparcie Wrocław

Wiktor Jasiński

Wiktor Jasiński (fot. Łukasz Wilk)

Niezbyt dobre informacje dla gorzowskiej drużyny napływają z Gdańska, gdzie juniorzy Moje Bermudy Stali Gorzów rywalizowali w eliminacjach MMPPK. Wstępne wiadomości mówią o urazie Wiktora Jasińskiego.

Kontuzja Wiktora Jasińskiego oznaczać może dla Stali problem przed zbliżającym się meczem na "Jancarzu" ze Spartą Wrocław. Gorzowianie w dalszym ciągu nie mogą korzystać z usług Kamila Nowackiego, który zmaga się ze skutkami urazu. Brak tych dwóch zawodników oznaczałby konieczność wystawienia do składu duetu Kamil Pytlewski - Oliwier Ralcewicz, co nie wyglądałoby zbyt optymistycznie przed hitowym starciem w PGE Ekstralidze.

Jak na razie wstępne doniesienia mówią o złamaniu obojczyka u Wiktora Jasińskiego. Poniżej pełny komunikat dotyczący stanu zdrowia żużlowca:

W trakcie eliminacji MMPPK w Gdańsku junior Moje Bermudy Stal Gorzów Wiktor Jasiński  #299 w 7 biegu upadł na tor i został przewieziony do szpitala.
Wstępna diagnoza to złamanie obojczyka. W tej chwili Wiktor przechodzi badania lekarskie w Gdańsku. Czekamy na szczegółowe informacje, które przekażemy w osobnym komunikacie.
Wiktor szybkiego powrotu do zdrowia od całej Stalowej Rodziny❗️


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0697 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl