REKLAMAeWinner Banner

Poważne osłabienie Stali Gorzów przed niedzielnym hitem kolejki. Jasiński kontuzjowany

Wiktor Jasiński

Wiktor Jasiński (fot. Marcin Szarejko)

Nieszczęśliwie dla Wiktora Jasińskiego zakończył się udział w środowych eliminacjach Mistrzostw Polski Par Klubowych. W trakcie 7. wyścigu upadł on na tor, co w konsekwencji było na tyle poważne, by został przewieziony karetką do szpitala. Znamy już diagnozę młodzieżowca Stali Gorzów po tym wypadku.

Niepomyślne dla klubu z Gorzowa Wielkopolskiego napłynęły wczoraj wieści z gdańskiego stadionu. W rozgrywanych eliminacjach MMPK młodzieżowiec Stali nie opanował swojego motocykla, wskutek czego uderzył w bandę. Został przewieziony do szpitala, a wstępne diagnozy mówiły o złamaniu obojczyka, co niestety potwierdzili lekarze. W czwartkowy poranek macierzysty klub Jasińskiego przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych stan zdrowia zawodnika. Wiktora Jasińskiego, wskutek złamania obojczyka bez przemieszczenia, czeka teraz przerwa w zawodach. Nie wiadomo jeszcze, jak długo ona potrwa. Na chwilę obecną ma on przejść badania w Gorzowie, po których będzie wiadomo, jak będzie wyglądała forma jego dalszej rehabilitacji.

Pewne jest, że kontuzja Jasińskiego oznacza spore kłopoty dla Stali, zwłaszcza przed zbliżającym się domowym spotkaniem przeciwko Betard Sparcie Wrocław. Przerwa w startach wciąż trwa u Kamila Nowackiego, zmagającego się ze skutkami urazu. Oznacza to, że w składzie może pojawić się w ich miejsce duet Pytlewskiego i Ralcewicza.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3108 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl