REKLAMAeWinner Banner

Tego jeszcze nie było! Zobacz rekordowy bieg z innej perspektywy (wideo)

Zane Keleher w rekordowym biegu

Zane Keleher w rekordowym biegu (fot. Plymouth Gladiators Speedway)

Zane Keleher został nowym rekordzistą stadionu w Plymouth. Po przegranym spotkaniu z Leicester Lions, w mediach społecznościowych Plymouth Gladiatros pojawiło się nagranie z rekordowego biegu Australijczyka, co pozwala na zobaczenie rywalizacji z nieco innej perspektywy. 

Ostatnie domowe spotkania Plymouth to filmy z niezbyt przyjemnym zakończeniem dla gospodarzy. Wpierw dwupunktowa porażka z Glasgow Tigers, a we wtorek doszło do ciekawego meczu z Leicester Lions, gdzie goście wygrali 46:43. Pomimo takiego rezultatu, na stadionie pojawiły się dosyć optymistyczne rzeczy. 

Przed owym spotkaniem, kibice mogli zobaczyć... Oświadczyny. Na płycie stadionu, Keith Chambers zaręczył się z osobą pracującą na obiekcie - Amandą Sheppard Nash. Na grupie kibiców Gladiators, Keith podziękował wszystkim zaangażowanym w zaplanowanie tego wspaniałego wieczoru. Szczególne podziękowania zostały skierowane do publiczności, która wiwatowała na część przyszłej pary młodej. 

Zane Keleher również zapamięta ten wieczór na długi czas. Transfer Australijczyka z Poole Pirates do Plymouth Gladiators okazał się trafnym ruchem dla samego zainteresowanego. Keleher przyjął miano kluczowego zawodnika, który dorzuca ważne punkty. Mecz z Lions przyniósł również nowy rekord toru, wynoszący 49,40! Po spotkaniu, klub wypuścił do mediów społecznościowych wideo, gdzie doszło do tego wyczynu. Rekordowy bieg został nagrany... Z perspektywy kierownicy rekordzisty! Kibic może zaobserwować, jak wiele techniki potrzebne jest do walki na tak krótkim torze. Poniżej prezentujemy owy materiał: 

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.9321 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl