REKLAMAeWinner Banner

Paweł Przedpełski zabrany do szpitala! Groźny upadek w Szwecji zawodnika Apatora

Ambulans na stadionie w Krośnie

Ambulans na stadionie w Krośnie (fot. Mateusz Biskup)

Paweł Przedpełski w 12. gonitwie meczu Indianerna Kumla-Västervik Speedway zanotował groźnie wyglądający upadek. Zawodnik broniący barw eWinner Apatora w PGE Ekstralidze wstał o własnych siłach, lecz trzymał się nadgarstek. Kilka chwil później zawodnik został przewieziony do szpitala.

Podczas spotkania BAUHAUS-Ligan doszło do groźnie wyglądającego upadku Pawła Przedpełskiego. W dwunastej gonitwie wychowanek Apatora Toruń startował z pierwszego pola. Bardzo mocno założył się na Polaka Ludvig Lindgren, co spowodowało najechanie przez Przedpełskiego na krawężnika. Żużlowiec Västervik nie zdołał opanować motocykla i z impetem uderzył o nawierzchnię.
 

Paweł Przedpełski wstał o własnych siłach, lecz w drodze do parku maszyn trzymał się za lewy nadgarstek, a na twarzy widać było spory grymas bólu. Kilka chwil później spotkanie w Kumli zostało wstrzymane z powodu opuszczenia stadionu karetki, w której znalazł się wychowanek eWinner Apatora. Spotkanie Indianerna-Västervik można śledzić klikając w link poniżej.

---> NA ŻYWO: INDIANERNA KUMLA - VÄSTERVIK SPEEDWAY <---


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0562 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl