REKLAMAeWinner Banner

W trakcie meczu rozbrzmi syrena na cześć Powstańców! Kapitalny gest kibiców i działaczy

Kibice Falubazu Zielona Góra

Kibice Falubazu Zielona Góra (fot. Łukasz Wilk)

Na zielonogórskim torze w najbliższą niedzielę dojdzie do pojedynku Marwis.pl Falubazu z Fogo Unią Leszno. Miejscowi kibice wraz z klubem i władzami PGE Ekstraligi postanowili w trakcie tego meczu upamiętnić Powstańców!

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 przypada 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W tym samym czasie rozgrywane będzie spotkanie w PGE Ekstralidze. Myszy w Zielonej Górze pojadą z Bykami z Leszna. Miejscowi kibice na swoim fanpage’u opublikowali post, w którym ogłosili świetny gest. Fani Falubazu ze względu na mecz swojego zespołu nie mogą uczestniczyć w obchodach rocznicy Powstania. Wpadli, więc na ciekawy pomysł, który wraz z klubem przedstawili władzom PGE Ekstraligi. Zarząd najlepszej ligi świata pozytywnie rozpatrzył inicjatywę kibiców!

Mecz planowo rozpocznie się o godzinie 16:30. Trzy minuty przed siedemnastą spiker zawodów ogłosi przerwanie spotkania i równo o 17:00 rozbrzmią syreny na całym stadionie. W ten sposób kibice, zawodnicy i wszystkie osoby znajdujące się na obiekcie upamiętnią Powstańców - Z tego miejsca gratulujemy i dziękujemy "Falubaz Zielona Góra", Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Falubaz" oraz władzom Ekstraligi za przychylność. Takiej postawy, patriotycznego ducha, oczekiwać możemy od każdego z Nas – czytamy w oficjalnym poście kibiców.
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0406 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl