REKLAMAeWinner Banner

Rybniczanie faworytem w meczu z Wybrzeżem (zapowiedź)

Triumfujący Rune Holta

Triumfujący Rune Holta (fot. Arkadiusz Siwek)

Dzisiejszy mecz pomiędzy ROW Rybnik i Zdunek Wybrzeże Gdańsk może zadecydować o przyszłości obu drużyn. Spoglądając w kursy ustawione przez bukmachera eWinner widzimy, że zdecydowanym faworytem jest zespół Marka Cieślaka. Duże oczekiwania pokładane są w Pontusie Aspgrenie. 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk potrzebuje punktów jak wody. Po słabym początku i środku sezonu, ekipa Eryka Jóźwiaka odnalazła swoje ukryte zdolności i włączyła się do walki o fazę play-off. Względem przedsezonowych oczekiwań, wynik ten rozczarował większość obserwatorów pierwszoligowych zmagań. Nie mniej jednak, o godzinie 16 rozpocznie się jeden z dwóch hitów trzynastej kolejki spotkań. 
Analitycy eWinner są zgodni z ekspertami - ROW Rybnik ma atut własnego toru i jest stawiany w roli faworyta. Tylko Arged Malesa Ostrów Wielkopolski znalazła sposób na Holte i spółkę, ale to nie oznacza, że Wybrzeże musi podążyć tropem pozostałych ekip w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Należy pamiętać o Wiktorze Kułakowie, Jakubie Jamrógu czy Rasmusie Jensenie, którzy biorą na swoje barki odpowiedzialność za wyniki Zdunek Wybrzeża. Swoje trzy grosze, po bardzo kiepskim początku sezonu, dorzuca Krystian Pieszczek. Rybniczanie również mają swoich liderów. Tym najbardziej wyrazistym jest Rune Holta, ale nie można złego powiedzieć o Siergieju Łogaczowie. Michael Jepesen Jensen ma gorszy okres w tegorocznym sezonie, więc Krzysztof Mrozek podpisał kontrakt z Pontusem Apsgrenem, czyli byłym żużlowcem Lokomotivu Daugavpils czy Speedway Wandy Kraków. Warto dodać, że to spotkanie będzie debiutem Pawła Trześniewskiego, który niedawno obchodził swoje szesnaste urodziny. 
Bukmacher eWinner nawiązał współpracę z GuruStats, co dodało do zakładów kategorię GuruBets. Gracze mogą obstawiać w nich rzeczy głównie statystyczne, związane ze zdarzeniami losowymi. Tym razem, na piedestał wysuwa się rywalizacja Kacpra Gomólskiego i naszego medialnego podopiecznego - Krystiana Pieszczka. Obaj zawodnicy odcisnęli swoje piętno w eWinner 1. Lidze Żużlowej, a popularny "Ginger" reprezentował barwy Wybrzeża z Pieszczkiem w składzie. Zakład dotyczy również Pontusa Apsgrena. Czy w swoim pierwszym domowym spotkaniu, Szwed da radę zapunktować w każdej gonitwie? Kurs 1,70 nieznacznie wskazuje, że jest to możliwe. Na sam koniec, mowa o obecnym kapitanie gości - Rasmusie Jensenie. 

Więcej zakładów dostępnych na stronie eWinner. Warto dodać, że wpisując kod SPEEDWAYNEWS przy rejestracji, można otrzymać sporo bonusów, m.in. Zakład bez ryzyka. Mecz ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk zostanie zrelacjonowany przez nas portal. Początek meczu o godzinie 16. Kliknij, aby zobaczyć układ par na to spotkanie. 

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3692 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl