REKLAMAeWinner Banner

Troy Batchelor pojedzie w SGB Championship!

Troy Batchelor

Troy Batchelor (fot. Arkadiusz Siwek)

Troy Batchelor podpisał kontrakt z Kent Kings. 33-letni żużlowiec z Antypodów został ogłoszony jako zastępstwo dla Paula Hurry'ego, który zakończył żużlową karierę. Poza nim, do Kings przeszedł Jake Mulford.

Troy Batchelor szuka nowych wyzwań. Doświadczony żużlowiec, który wyrobił sobie imię na polskich obiektach, ma ważny kontrakt z Sheffield Tigers, gdzie reprezentuje te barwy z Jack'iem Holderem i Brady'm Kurtzem. Z kolei Kings mają poważne problemy kadrowe, gdyż dwóch żużlowców zdecydowało się na zakończenie kariery. Paul Hurry oraz Tom Bacon chcą rozwijać swoje inne pasje. Hurry ma zamiar poświęcić się grasstrackowi, kiedy Bacon nie ma sprecyzowanych planów. 

Z uwagi na te ubytki, Len Silver zdecydował się na transfer Batchelora oraz Jake'a Mulforda. Obaj zostali ogłoszeni za pośrednictwem strony klubowej. Mulford dopiero nabiera doświadczenia, ale może stanowić o sile zespołu z Championship. Troy Batchelor to doświadczony weteran. Polscy kibice mogą go pamiętać z reprezentowania barw Unii Leszno i Betard Sparty Wrocław. Swój ostatni sezon, Australijczyk spędził w ROW-ie Rybnik, skąd został wypożyczony do Abramczyk Polonii Bydgoszcz. 
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1868 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl