REKLAMAeWinner Banner

Woentin wypożyczony do innego klubu

Alexander Woentin

Alexander Woentin (fot. Łukasz Wilk)

Alexander Woentin opuszcza szeregi Vetlandy. Młodzieżowy reprezentant Szwecji został wypożyczony do innego klubu w Bauhaus-Ligan - Piraterny Motala. Umowa pomiędzy klubami obowiązuje do końca sezonu. 

Nie da się ukryć, że obecny sezon dla Woentina jest bardzo trudny. Żużlowiec Unii Tarnów nie miał zbyt wielu okazji do tego, aby zapunktować w eWinner 1. Lidze Żużlowej. W swoich trzydziestu dwóch biegach, zawodnik u24 uzyskał średnią na poziomie 0,875 punktu na bieg. Woentin przegrywał rywalizacje z Oskarem Boberem, ale równie źle szło mu na rodzimym podwórku. Po roku panowania, stracił on swój tytuł Młodzieżowego Mistrza Szwecji, a w Elite Vetlandzie przegrywa rywalizacje z Filipem Hjemlandem. 

Z uwagi na chęć do dalszych startów, Alexander został wypożyczony do ligowego rywala - Piraterny Motala. Daniel Davidson, menadżer zespołu z Motali, skomentował ten transfer w następujący sposób: — Woentin to facet z doświadczeniem w Bauhas-Ligan i na arenie międzynarodowej. Wzmocni on naszą szwedzką część kadry i nie mogę się doczekać, kiedy go zobaczę w naszych barwach — dodaje. 

Woentin nie może wystąpić w dzisiejszym meczu z Vetlandą, ale będzie on dostępny na potyczkę z Indianerną Kumlą. 

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0166 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl