REKLAMAeWinner Banner

Bjarne Pedersen ogłosił zakończenie kariery! Impreza pożegnalna w tym roku

Bjarne Pedersen - Esbjerg Vikings

Bjarne Pedersen - Esbjerg Vikings (fot. Roman Biliński)

Bjarne Pedersen za pomocą swojego konta na Facebooku ogłosił, że po tym sezonie kończy karierę zawodniczą. 43-latek zorganizuje specjalną imprezę pożegnalną w Esbjerg!

Duńczyk w tym sezonie nie jeździł w polskiej lidze. W ubiegłym roku zaprezentował się w dwóch spotkaniach na najniższym szczeblu rozgrywkowym. Bjarne Pedersen zapowiedział, że kończy karierę po tym sezonie i ogłosił specjalny turniej pożegnalny 24 września. Zawody odbędą się na torze w Esbjerg. W tamtejszym zespole Duńczyk przez ostatnie lata był kapitanem drużyny – Jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć w mojej karierze – czytamy w komunikacie Bjarne Pedersena.  

Doświadczony Duńczyk w swojej karierze był stałym uczestnikiem cyklu SGP przez kilka lat. Udało mu się wygrać nawet jeden z turniejów. W 2004 roku na torze we Wrocławiu zostawił za plecami Jarosława Hampela i Tony'ego Rickardssona. W polskiej lidze ścigał się w barwach klubów z Opola, Torunia, Rawicza, Łodzi, Gdańska, Tarnowa, Gniezna, Piły, Lublina i Ostrowa Wielkopolskiego.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1054 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl