Kolejne kontrakty w GKM-ie! Ślączka, Kasprzak i Krakowiak zostają w Grudziądzu

Norbert Krakowiak

Norbert Krakowiak (fot. Łukasz Wilk)

ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz ogłasza kolejne nazwiska na sezon 2021! W trakcie finału Mistrzostw Polski Par Klubowych klub poinformował, że w przyszłym sezonie punkty dla żółto-niebieskich nadal będą zdobywać Krzysztof Kasprzak i Norbert Krakowiak. To jednak nie jedyny kontrakt na 2022 rok.

Po pełnym emocji i kilku rozczarowaniach w sezonie 2021 ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz zdołał fantastycznie spisać się w decydującym spotkaniu i wywalczyć utrzymanie w PGE Ekstralidze. Jednym z architektów sukcesu był Krzysztof Kasprzak, który postanowił przedłużyć współpracę z klubem. Dla wychowanka Unii Leszno będzie to drugi z rzędu sezon startów w Grudziądzu.

Na dalsze starty w barwach GKM-u zdecydował się również Norbert Krakowiak, dla którego przyszły rok także będzie drugim w żółto-niebieskich barwach. 22-latek spisywał się w tym sezonie zaskakująco dobrze i w kilku spotkaniach był liderem drużyny, co zaowocowało nową umową. Kasprzak i Krakowiak to już trzecie i czwarte nazwisko w kadrze grudziądzan.

Bardzo ważną informacją jest także przedłużenie kontraktu z Januszem Ślączką. Szkoleniowiec GKM-u rozpoczął pracę w zespole po zakończeniu rozgrywek w 2020 roku i zdołał zrealizować główny cel klubu, czyli utrzymać się w PGE Ekstralidze.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1281 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl