Trener na kolejny rok w Ostrovii! „Najbardziej trzyma mnie tu nasza młodzież”

Jakub Krawczyk I Mariusz Staszewski

Jakub Krawczyk I Mariusz Staszewski (fot. Łukasz Wilk)

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zaczęła dzień od bardzo ważnej informacji. Na pokładzie drużyny na kolejny, siódmy już rok z rzędu zostaje trener - Mariusz Staszewski!

Już pewne, że w sezonie 2022 w dalszym ciągu ekipę Ostrovii prowadzić będzie Mariusz Staszewski. To bardzo ważne porozumienie, na którym zależało zarządowi tego klubu. - Moim priorytetem było zatrzymanie w Ostrowie na kolejny rok Mariusza Staszewskiego. Doszliśmy do porozumienia, z czego bardzo się cieszę, bo cenię pracę i zaangażowanie naszego trenera – mówi prezes Waldemar Górski cytowany przez klubowe media.

Jakie są kulisy pozytywnego zakończenia rozmów? Mariusz Staszewski podkreśla, że istotna dla niego była dalsza praca z ostrowskimi juniorami. – Czym mnie przekonywał prezes Górski? Wszystkim (śmiech). A tak na poważnie, na pewno najbardziej w Ostrowie trzyma mnie nasza młodzież. Byłem z nimi od samego początku, jak przychodzili jako dzieci do szkółki, a teraz to już prawie dorośli mężczyźni, z którymi spędzam dużo czasu i bardzo się zżyliśmy. Jeszcze za wcześnie, żebym zostawił młodych chłopaków. Na kolejny rok na pewno zostaję – tłumaczy szkoleniowiec Arged Malesy.

Przypomnijmy, że przed ostrowianami mecz półfinałowy fazy play-off z ROW-em Rybnik. Początek już dziś o godzinie 16:00. Relacja live z tego spotkania dostępna będzie na naszym portalu, można ją znaleźć TUTAJ.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.4493 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl