Włókniarz uzgodnił warunki kontraktu z zagranicznym zawodnikiem!

Jonas Jeppesen

Jonas Jeppesen (fot. Patryk Kowalski)

W sobotnie popołudnie, klub z Częstochowy ogłosił kolejnego zawodnika na rok 2022. W drużynie biało-zielonych wciąż występować będzie Duńczyk, Jonas Jeppesen!

Włókniarz oraz sam zawodnik w sobotę uzgodnili warunki kontraktu na kolejny sezon. Duńczyk to kolejny zawodnik po Kacprze Worynie i Bartoszu Smektale, który zdecydował się pozostać w drużynie "Lwów". Zawodnik jest zadowolony, że klub z Częstochowy postanowił dać mu drugą szansę na jazdę w najlepszej lidze świata. - Od początku mojej przygody z Eltrox Włókniarzem Częstochowa czułem, że trafiłem do odpowiedniej drużyny. W trakcie sezonu wszystkie moje przeczucia się potwierdziły. Klub jest bardzo profesjonalnie zarządzany, w Częstochowie mam swój team oraz oddanych sponsorów, którzy mnie wspierają oraz mi zaufali. Cały czas czuję, że stać mnie na lepsze wyniki, które ucieszą zarówno zarząd jak i kibiców. Dziękuję za drugą szansę i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby w przyszłym sezonie wraz z kolegami powalczyć o poprawę tegorocznego wyniku. Do zobaczenia na Arena zielona-energia.com - powiedział Jonas Jeppesen.
 

Jeppesen w tym sezonie zanotował średnią biegopunktową na poziomie 1,255pkt./bieg i zajął pod tym względem 41. miejsce w klasyfikacji. Warto dodać jednak, że dla Duńczyka był to pierwszy sezon w najlepszej lidze świata.
 

Źródło: wlokniarz.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1324 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl