REKLAMAeWinner Banner

Wzmocnienie Kolejarza Opole przed fazą play-off!

Mateusz Tonder w plastronie Kolejarza Opole

Mateusz Tonder w plastronie Kolejarza Opole (fot. Michał Krupa)

Przed OK Bedmet Kolejarzem Opole spotkanie wyjazdowe w ramach pierwsze meczu półfinałowego. Już dziś o 17:00 podopieczni Piotra Mikołajczaka zmierzą się w Optibet Lokomotivem Daugavpils na ich własnym obiekcie. Nie niedługo przed rozpoczęciem pierwszego biegu zespół z Opola poinformował swoich kibiców o pozyskaniu wzmocnienia. 

OK Bedmet Kolejarz Opole jedzie w tym sezonie z jasnym celem do zrealizowania - awansem na tory zaplecza PGE Ekstraligi. Nie udało się uzyskać tego awansu w minionym roku, w tegorocznym sezonie zawodnicy Kolejarza są prawie nie do zatrzymania - udało się im wygrać aż jedenaście spotkań. W meczach półfinałowych przeciwnikiem zespołu jest Optibet Lokomotiv Daugavpils, z którym zmierzą się już za niespełna godzinę. 

W szeregach drużyny doszło do pewnych zmian. Jak przekazał klub za pośrednictwem mediów społecznościowych, w miejsce awizowanego Kamila Brzozowskiego pojedzie dzisiaj Mateusz Tonder. Zastąpi on dość przeciętnie spisującego się zawodnika. To jednak nie koniec ogłoszeń ze strony Kolejarza - z numerem szóstym na plastronie wystartuje dziś w Daugavpils Mateusz Świdnicki. 

Portal speedwaynews.pl przeprowadzi również relację na żywo z tego spotkania. Aby do niej przejść, kliknij w link poniżej. 

--> Optibet Lokomotiv Daugavpils - OK Bedmet Kolejarz Opole <--

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1137 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl