REKLAMAeWinner Banner

Koniec współpracy Unii z Kolejarzem. Niepewna przyszłość rawiczan!

2. Liga

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2021, 19:45
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz (fot. Tobias Karnatz)

Z końcem tego sezonu skończy się również współpraca Unii Leszno z Kolejarzem Rawicz. Jest to pokłosie wprowadzenia U24 Ekstraligi, w której startować będzie leszczyńska młodzież. "Niedźwiadki" za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazały niepokojące informacje o niepewnej przyszłości rawickiego żużla.

Od kilku lat Metalika Recycling Kolejarz Rawicz korzysta z utalentowanej młodzieży leszczyńskiej Unii. Sezon 2021 będzie jednak ostatnim współpracy pomiędzy tymi ośrodkami. Wszystko za sprawą wprowadzenia U24 Ekstraligi, w której młodzież z Leszna będzie startować. W bardzo trudnej sytuacji stawia to rawicki Kolejarz, który nie będzie już wspierany przez tych zawodników. - Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie zagwarantować tego, czy w przyszłym roku speedway zagości w Rawiczu. Liczymy na dobrą wolę i gest, w szczególności samorządu, a także nowych, potencjalnych sponsorów oraz Was - kibiców, by żużel w naszym mieście mógł nadal istnieć i rozwijać się. Przed nami trudny okres, w którym możliwe są na nasze nieszczęście wszystkie scenariusze. Liczymy na Wasze wsparcie, trzymajcie kciuki i do zobaczenia jutro na ostatnim meczu! - przekazał klub z Rawicza.
 

Przypomnijmy, że w sobotę o godzinie 15:00 Metalika Recycling Kolejarz na własnym obiekcie podejmie Trans MF Landshut Devils. Kibice będą mogli obejrzeć to spotkanie za symboliczna złotówkę.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1163 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl