REKLAMAeWinner Banner

Krosno w finale, a Zmarzlik zwycięzcą w Vojens? (zapowiedź)

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik (fot. Patrycja Knap)

Przed nami bardzo żużlowa sobota. Już dzisiaj poznamy pierwszych finalistów eWinner 1. Ligi oraz 2. Ligi Żużlowej. Co więcej, wieczorem zobaczymy zmagania w duńskiej rundzie Speedway Grand Prix. Bukmacher eWinner przewiduje, że Cellfast Wilki Krosno będą z niecierpliwością spoglądać na wyniki meczu w Ostrowie, a Bartosz Zmarzlik zdominuje zawody w Vojens.

Remis w Gdańsku stawia Cellfast Wilki Krosno w bardzo dobrym rozrachunku. Krośnianie są znani ze swojej niemocy na meczach wyjazdowych, która bywała odkupiona przy bardzo wysokich zwycięstwach na domowym owalu. Zdunek Wybrzeże Gdańsk już potrafiło znaleźć sposób na dobrze dysponowane Wilki, ale analitycy eWinner nie widzą szans dla podopiecznych Eryka Jóźwiaka.
Obie drużyny mogą się pochwalić solidnymi zawodnikami. Andrzej Lebiediew i Tomasz Musielak piastują miano najbardziej drapieżnych zawodników z Krosna, ale ostatnie występy Mateusza Szczepaniaka mogą napawać optymizmem kibiców i działaczy. Doświadczony wychowanek z Ostrowa Wielkopolskiego może okazać się kluczową postacią w awansie do finału eWIinner 1. Ligi Żużlowej. Wiktor Kułakow miewa swoje gorsze występy, szczególnie początek meczu w Gdańsku, ale to nadal jeden z ważniejszych elementów układani. Rasmus Jensen i Jakub Jamróg dorównują mu prędkością, a po całej linii zawodzi Krystian Pieszczek. Jak widzi to bukmacher? Wiele wskazuje na to, że najlepiej punktującym zawodnikiem będzie Łotysz, ale tuż za nim widnieją Kułakow oraz Musielak. Więcej zakładów na to spotkanie jest dostępnych TUTAJ.Poza rywalizacją klubową, najlepsi wyruszają do Vojens na ostatnią rundę przed zakończeniem cyklu w Toruniu. Bartosz Zmarzlik nadal prowadzi nad Artiomem Łagutą, ale przewaga jest minimalna. Co więcej, runda zostanie rozegrana na terenach dobrze znanych Leonowi Madsenowi czy innym Duńczykom. Jak jednak widzi to eWinner? Analitycy nie mają powodów, aby zmieniać typowanie kibiców. Zmarzlik oraz Łaguta to zdecydowani faworyci do odniesienia kolejnego zwycięstwa. Spore szansę na podium ma Fredrik Lindgren, Tai Woffinden czy Maciej Janowski. Pełne zakłady są dostępne pod tym linkiem.Warto pamiętać, że z kodem SPEEDWAYNEWS można otrzymać sporo bonusów, w tym m.in. freebet oraz zakład bez ryzyka. Aby czerpać korzyści z tego bonusa, należy wpisać ten kod przy rejestracji w usługach bukmachera eWinner. Co więcej, zakłady obejmują wiele więcej, niż tylko żużel. Można również obstawić nadchodzące wydarzenia sportowe.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1219 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl