Smolinski wstał po takim wypadku! (wideo)

Martin Smolinski (Ż), Norick Blödorn (B)

Martin Smolinski (Ż), Norick Blödorn (B) (fot. Tobias Karnatz)

Chwile grozy przeżyli żużlowcy oraz kibice zgromadzeni na stadionie im. Floriana Kapały. W dziesiątym biegu doszło do wypadku Oliviera Buszkiewicza i Martina Smolinskiego. Niemiec wylądował poza dmuchaną bandą i... Wstał o własnych siłach. Fanpage młodego zawodnika Fogo Unii Leszno opublikował wideo z tego zajścia.

Bardzo ciekawe zawody miały miejsce na obiekcie Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. Wszystko przebiegało w należytym spokoju, do momentu dziesiątego biegu. Norick Blödorn nie zdołał oponować motocykla i doprowadził do upadku Oliwiera Buszkiewicza. Młodzieżowiec Fogo Unii Leszno z impetem wpadł w Martina Smolinskiego, który jechał obok. Niemiec wypadł poza dmuchaną bandę, co wywołało niepokój na trybunach.

Na całe szczęście, Martin Smolinski wstał o własnych siłach, ale nie mógł wspomóc swojej drużyny w pozostałych fragmentach spotkania. Trans MF Landshut Devils pokonali zespół z Rawicza, a liderem bawarskiego zespołu był Kai Huckenbeck. Fanpage Oliviera Buszkiewicza udostępnił nagranie z tego wypadku. Poniżej prezentujemy rzeczowy materiał wideo.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2551 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl