REKLAMAeWinner Banner

Cudów nie będzie? Sparta faworytem do złota

PGE Ekstraliga

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 września 2021, 14:47
Tai Woffinden

Tai Woffinden (fot. Łukasz Wilk)

Przed nami rewanżowe pojedynki półfinałowe w PGE Ekstralidze. Bukmacherzy nie przewidują sensacji i zdecydowanie większe szanse na awans oraz zwycięstwo dają Betard Sparcie i Motorowi. Zdaniem analityków eWinner wrocławianie są na teraz głównym faworytem do złotego medalu DMP.

Niedzielę z PGE Ekstraligą rozpoczniemy o 16:30 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Podopieczni Dariusza Śledzia są zdecydowanym faworytem pojedynku z leszczyńską Fogo Unią i absolutnie nic nie przemawia za gośćmi. Ewentualny triumf gospodarzy zostałby rozliczony przez eWinnera po kursie 1,20, natomiast kurs na triumf biało-niebieskich jest niemal czterokrotnie wyższy. Zdaniem analityków Sparta bardzo pewnie zwycięży i dopiero wysoki handicap (10,5) punktu odwraca kurs na korzyść leszczynian.

 

Na nieco bardziej wyrównany pojedynek bukmacherzy liczą w Lublinie. Podczas rundy zasadniczej Moje Bermudy Stal Gorzów poradziła sobie na wschodzie bardzo dobrze, ale obecna forma lublinian każe widzieć w nich faworyta nie tylko awansu, ale i do triumfu na własnym terytorium. W tym przypadku kurs również jest niski, bo wynosi zaledwie 1,25. Mecz może rozstrzygać się w ostatnich wyścigach, lecz przypomnijmy, że gorzowianie muszą odrobić aż 8-punktową stratę, którą na Stadionie im. Edwarda Jancarza wypracowali sobie podopieczni Macieja Kuciapy.

 

Kursy na niedzielne spotkania rzutują również na opinię bukmacherów dotyczącą walki w finale Drużynowych Mistrzostw Polski. Tutaj bardzo wyraźnym faworytem jest Betard Sparta Wrocław. Żółto-czerwoni w cuglach wygrali rundę zasadniczą, a w półfinale potwierdzili fantastyczną formę. Jeśli komuś uda się poprawnie wytypować niespodziankę w półfinale, to przed finałem kursy na tytuł mistrzowski Moje Bermudy Stali i Fogo Unii są ogromne. Stawkę można pomnożyć nawet razy 35!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0198 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl