REKLAMAeWinner Banner

Czy mogło być inaczej? Lider Sparty zapowiedział swoją przyszłość!

Tai Woffinden

Tai Woffinden (fot. Patryk Kowalski)

Wczoraj wieczorem jeden z topowych zawodników w szeregach Sparty zapowiedział w swoich mediach społecznościowych ogłoszenie dziś w samo południe ważnej informacji. Kibice z Dolnego Śląska mają zatem powód do radości - Taiowi Woffindenowi w zespole z Wrocławia jest na tyle dobrze, że...podpisał właśnie trzyletni kontrakt, co przekazał za pośrednictwem Twittera! 

Inaczej być nie mogło i informacja ta z pewnością nie jest zaskoczeniem dla wielu. Czy ktokolwiek pomyślałby, że Woffinden jest w stanie opuścić szeregi Betard Sparty Wrocław? Nawet jeśli przeszło to komukolwiek przez myśl, to złudzeń pozbawi go wiadomość o podpisaniu przez jednego z liderów drużyny trzyletniego kontraktu z klubem. Brytyjczyk w drużynie walczącej o tegoroczny tytuł Mistrza Polski jest już od 2012 roku, gdzie jest prawdziwą gwiazdą i z całą dozą pewności jednym z jej najlepszych zawodników. To w Sparcie rozwinął właśnie skrzydła, do rzadkości zaś należą słabsze występy 31-letniego żużlowca. 

 

 

Teraz zawodnicy Betard Sparty Wrocław stoją przed szansą na sięgnięcie po złoto w tegorocznym finale Drużynowych Mistrzostw Polski. Po raz pierwszy od czterech lat w końcowych rozgrywkach o najwyższy tytuł zabraknie Fogo Unii Leszno, dzięki czemu szanse wrocławian na medal wzrosły.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0677 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl