REKLAMAeWinner Banner

Łaguta w składzie. Taktyczna zagrywka wrocławian. Awizowane składy na mecz Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław

Rywalizacja młodzieżowców w Lublinie

Rywalizacja młodzieżowców w Lublinie (fot. Patrycja Knap)

Lublinianie i wrocławianie podali awizowane składy. Pod dziesiątką widnieje Grigorij Łaguta. Trener Śledź decyduje się na zagranie taktyczne z Mateuszem Paniczem.

Grigorij Łaguta znajduje się w wyjściowym składzie. Rosjanin miał paskudny wypadek z Moje Bermudy Stalą Gorzów, ale widocznie wszystko jest w porządku. Parę z Łagutą stworzy Dominik Kubera. Brakuje Marka Kariona, ale może to być spowodowane zmaganiami w SoN. Hampel i Buczkowski stworzą kolejną parę, a do jazdy z juniorami został oddelegowany Mikkel Michelsen. Para pod numerami 14 i 15 to Lampart-Cierniak

Wrocławianie mierzą w złoty medal. Tegoroczny sezon może się okazać tym, gdzie zobaczymy Betard Sparte z najwyższym kruszcem za zwycięstwo w PGE Ekstralidze. Dariusz Śledź stawia na mocny skład, dodając do tego taktyczną zagrywkę z Mateuszem Paniczem. Wcześniej eWinner Apator Toruń z Lambertem, a teraz Sparta z Bewley'em. Mecz otworzą Woffinden i Łaguta. Z juniorami pojedzie Maciej Janowski, a pod numerem drugim widniej Gleb Czugunow. Para juniorska to Liszka i Curzytek.

Mecz Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław zostanie rozegrany 19 września (niedziela) o godz. 19:15. Transmisja zostanie zrealizowana przez nSport+. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relacje LIVE z tego spotkania. Kliknij, aby zobaczyć układ par na to spotkanie.

Awizowane składy:
Motor Lublin:

9. Dominik Kubera
10. Grigorij Łaguta
11. Jarosław Hampel
12. Krzysztof Buczkowski
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Lampart
15. Mateusz Cierniak
16.

Betard Sparta Wrocław
1. Tai Woffinden
2. Gleb Czugunow
3. Artiom Łaguta
4. Mateusz Panicz
5. Maciej Janowski
6. Przemysław Liszka
7. Michał Curzytek
8.

źródło: speedwayekstraliga.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0611 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl