REKLAMAeWinner Banner

Pierwszy mecz o złoto zagrożony? Sprawdziliśmy prognozy pogody dla żużlowych miast

Deszcz

Deszcz (fot. Łukasz Wilk)

Na najbliższy weekend zaplanowano trochę ścigania. Odbędą się m.in. pierwsze mecze o złoty i brązowy medal w PGE Ekstralidze. Polacy pojadą w półfinale SoN w Daugavpils. Sprawdziliśmy, czy w rozegraniu wszystkich zawodów sprzyjała będzie pogoda!

Daugavpils

W piątek na torze w Daugavpils odbędzie się pierwszy półfinał Speedway Of Nations. O przepustkę do finału pojadą Polacy w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera oraz Jakub Miśkowiak. Tego dnia na Łotwie ma wystąpić przewaga chmur, lecz nie powinno padać. Tabela biegowa oraz relacja LIVE z piątkowych zawodów dostępne TUTAJ.

Zielona Góra

Następnego dnia odbędzie się ostatni turniej w tym roku w Zielonej Górze. Zawodnicy powalczą w Memoriale Rycerzy Speedway’a i upamiętnią zmarłych żużlowców. Pierwszy bieg zaplanowano na godzinę 14:00. W sobotę od rana w Zielonej Górze mogą pojawić się przelotne opady. Pomimo tego zawodnicy powinni wyjechać na tor. Zmagania na żywo będzie można śledzić TUTAJ.

Daugavpils

Tego samego dnia w Daugavpils odbędzie się drugi półfinał Speedway Of Nations. Kolejne siedem reprezentacji pojedzie o awans do wielkiego finału, który zaplanowano na połowę października w Manchesterze. Jednymi z faworytów są Australijczycy. W sobotę w Daugavpils ma być nieco gorsza pogoda niż w piątek. Zmiana będzie nieznaczna i zawody także powinny się spokojnie odbyć. Relacja LIVE dostępna TUTAJ.

Gdańsk

Żużlowa niedziela rozpocznie się w Gdańsku. Na torze Zdunek Wybrzeża odbędą się Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. LŻ. Wyłonimy najlepszego zawodnika z zaplecza PGE Ekstraligi. Tego dnia w Gdańsku ma wystąpić przewaga chmur, lecz co najważniejsze – nie będzie padać! Tabela biegowa wraz z relacją LIVE dostępne TUTAJ.

Tarnów

Już czwarta odsłona Memoriału Krystiana Rempały odbędzie się w niedzielę na torze w Tarnowie. Wystąpi kilku zawodników z PGE Ekstraligi. Wielu pojawi się żużlowców związanych z Jaskółkami. Jednak czy zawody dojdą do skutku? Przez najbliższe kilka dni w Tarnowie będzie deszczowo, a w samą niedzielę mają się pojawić przelotne opady. Trzymajmy kciuki, żeby zawody doszły do skutku. Zapraszamy do zapoznania się z obsadą zawodów TUTAJ.

Leszno

Dwumecz o brązowy medal w PGE Ekstralidze może nam przynieść sporo emocji. Pierwsze spotkanie zaplanowano na najbliższą niedzielę w Lesznie. Tego dnia Byki powinny podjąć Stal Gorzów, ponieważ pogoda raczej nie pokrzyżuje planów. Jedynie ma wystąpić przewaga chmur, a temperatura powietrza według prognozy wyniesie około szesnastu stopni Celsjusza. Relacja LIVE ze składami awizowanymi TUTAJ.

Lublin

Piękny żużlowy weekend ma nam zakończyć pierwszy mecz o złoto w PGE Ekstralidze. W Lublinie tamtejszy Motor podejmie Betard Spartę Wrocław. Czyżby na pewno? Prognoza pogody na kilka najbliższych dni nie powiewa optymizmem. W niedzielę opady mają delikatnie ustać, lecz mecz wciąż stoi pod znakiem zapytania. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko spotkanie się odbędzie, ponieważ szykuje się kapitalne ściganie. Tabela biegowa z relacją na żywo TUTAJ.


źródło: weather.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1271 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl