REKLAMAeWinner Banner

Memoriał Krystiana Rempały przełożony. Znamy nowy termin

Krystian Rempała

Krystian Rempała (fot. Sebastian Siedlik)

Z powodu niekorzystnych prognoz pogody Unia Tarnów zdecydowała się na przesunięcie terminu Memoriału Krystiana Rempały. Czwarta edycja zawodów upamiętniających tragicznie zmarłego zawodnika odbędzie się 24 września.

Pierwotnie zawody były planowane na najbliższą sobotę, 18 września, lecz w tym dniu w Tarnowie ma obficie padać. Nawet jeśli deszcz nie storpedowałby samego turnieju żużlowego, to organizatorzy przypominają, że ma on być połączony z piknikiem rodzinnym i szeregiem atrakcji. Nikogo nie powinna więc dziwić decyzja o przesunięciu zawodów o niecały tydzień. Gdyby nic nie stanęło na przeszkodzie, to zawody odbędą się 24 września (piątek), o godzinie 18:00, a wspomniany piknik rozpocznie się dwie godziny wcześniej.

Warto dodać, że kobiety i dzieci do 15. roku życia wejdą na stadion za darmo, podobnie jak tarnowscy karnetowicze. Bilety będzie można natomiast kupić za 10 zł.

W IV Memoriale Krystiana Rempały ma wystąpić kilku ekstraligowców, a dokładniej zawodników Eltrox Włókniarza Częstochowa. Chodzi o Bartosza Smektałę, Jakuba Miśkowiaka, Michała Świdnickiego czy Bartłomieja Kowalskiego. Na liście startowej widnieją również nazwiska m.in. Andrieja Kudriaszowa, Petera Ljunga oraz Daniela Jeleniewskiego.

Obsada IV Memoriału Krystiana Rempały:
1. Bartosz Smektała
2. Jakub Miśkowiak
3. Mateusz Świdnicki
4. Dawid Rempała
5. Przemysław Konieczny
6. Piotr Świercz
7. Patryk Zieliński
8. Ernest Koza
9. Dawid Lampart
10. Patryk Rolnicki
11. Bartłomiej Kowalski
12. Piotr Pióro
13. Szymon Szlauderbach
14. Peter Ljung
15. Andriej Kudriaszow
16. Daniel Jeleniewski
R1. Mateusz Gzyl

źródło: unia.tarnow.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2405 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl