REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Mateusz Majcher: Tym kibicom należy się jazda w wyższej klasie rozgrywkowej

Mateusz Majcher

Mateusz Majcher (fot. Tobias Karnatz)

Mateusz Majcher został w tym roku wybrany przez kibiców Stali Rzeszów zawodnikiem sezonu. Młodzieżowiec rzeszowian cieszy się z wyróżnienia i przyznaje, że chciałby, aby fani z Podkarpacia doczekali się startów drużyny na wyższym poziomie rozgrywkowym.

Wychowanek 7R Stolaro Stali Rzeszów w tym sezonie pokazał się w kilku spotkaniach z naprawdę dobrej strony. Na koniec sezonu Mateusz Majcher może pochwalić się imponującą statystyką 35% wygranych biegów 2. Lidze Żużlowej. W Poznaniu 19-latek wywalczył komplet 9 punktów. Sam zawodnik nie jest jednak zachwycony swoją jazdą. - To był pierwszy prawdziwy sezon w moim wykonaniu. Nie jestem do końca zadowolony, jeszcze wiele pracy przede mną zarówno na torze jak i w warsztacie - mówi w rozmowie z portalem polskizuzel.pl. Majcher wie, co może poprawić. - Na pewno obierać lepsze ścieżki po przegranym starcie oraz pracować nad umiejętnością jazdy parą - tłumaczy rzeszowianin.

Mateusz Majcher stał się łakomym kąskiem dla klubów eWinner 1. Ligi Żużlowej, a nawet PGE Ekstraligi. - Kontrakt w Rzeszowie mam jeszcze ważny - podkreśla jednak junior, który w tym sezonie skradł serca fanów „Żurawi”. Kibice z 7R Stolaro Stali Rzeszów wybrali Majchera zawodnikiem sezonu. - Chciałbym podziękować wszystkim kibicom Stali Rzeszów, którzy mocno dopingowali mnie w całym sezonie, a szczególnie za to, że zostałem wybrany Rajderem Sezonu w Stali. Tym kibicom należy się jazda w wyższej klasie rozgrywkowej - kończy Mateusz Majcher.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1021 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl