REKLAMAeWinner Banner

Co za akcja Chrisa Harrisa! Zobacz jak Bomber uporał się z Holderem i Ellisem (wideo)

slajd: twitter.com/BomberHarris37

slajd: twitter.com/BomberHarris37

Chris Harris jest w ostatnim czasie w wyśmienitej dyspozycji. Lubiany przez polskich fanów Brytyjczyk w dwóch meczach Premiership zdobył 14 punktów i poprowadził swój zespół do bardzo ważnych zwycięstw. To co zrobił w czwartek w Sheffield, robi niesamowite wrażenie!

W jedynym czwartkowym meczu ligi angielskiej ekipa Peterborough Panthers mierzyła się na wyjeździe z Sheffield Tigers. Goście z Chrisem Harrisem na czele długo męczyli się z gospodarzami, jednak w drugiej fazie meczu zbudowali sobie dość wyraźną przewagę. Jack Holder oraz Adam Ellis w trzynastym wyścigu mieli szansę na podłączenie „Tygrysów” do respiratora, ale plany pokrzyżował im rewelacyjny Harris!

Popularny „Bomber” zupełnie został na starcie i długo jechał ostatni, a atakami na duet Sheffield Tigers zajmował się startujący gościnnie dla Panthers Thomas Jørgensen. Po dwóch okrążeniach Harris zdołał jednak napędzić się i zbliżyć do rywali, a następnie w kapitalnym stylu minąć Adama Ellisa i Jacka Holdera jednego po drugim, a to wszystko podczas jednego okrążenia! Harris najpierw pojechał szerzej i minął Australijczyka, a chwilę później wykorzystał prędkość i zapikował pod mistrza Wielkiej Brytanii. Zobaczcie rewelacyjny wyścig Brytyjczyka na nagraniu poniżej.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się triumfem zespołu Harrisa 50:40.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1675 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl