REKLAMAeWinner Banner

Polonia Bydgoszcz ogłosiła sponsora tytularnego na sezon 2022!

Drużyna Polonii Bydgoszcz

Drużyna Polonii Bydgoszcz (fot. Łukasz Wilk)

W piątkowy wieczór klub z województwa Kujawsko-Pomorskiego poinformował swoich kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych o podpisaniu nowej umowy ze sponsorem tytularnym na sezon 2022. Podobnie jak w tym roku, będzie nim firma Abramczyk.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - pod taką nazwą klub prowadzony przez Jerzego Kanclerza przystąpi do rozgrywek w następnym sezonie. Informacja o nowej umowie z dotychczasowym sponsorem tytularnym bydgoskiej drużyny została opublikowana w piątkowy wieczór. Dla kibiców Polonii z pewnością to dobra informacja, że główny sponsor klubu postanowił dalej wspierać klub, pomimo odejścia z ekipy "Gryfów" Wadima Tarasienki oraz Davida Bellego. - Z wielką radością informujemy, że w przyszłym sezonie sponsorem tytularnym żużlowej drużyny Polonii Bydgoszcz nadal będzie firma ABRAMCZYK! - taki komunikat przekazała Polonia Bydgoszcz.
 

W sezonie 2021 Abramczyk Polonia zajęła piąte miejsce w eWinner 1. Lidze. Jest to lepszy wynik niż w poprzednim roku, lecz działacze oraz kibice liczyli na awans do fazy play-off. Bydgoską ekipę czeka mała przebudowa składu przed nowym sezonem. Po odejściu z drużyny Wadima Tarasienki oraz Davida Bellego, Jerzy Kanclerz musi zakontraktować w ich miejsce nowych liderów "biało-czerwonych", którzy będą mieli za zadanie wprowadzić Polonię do fazy play-off w 2022 roku.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.049 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl