REKLAMAeWinner Banner

Unia faworytem meczu o brąz

PGE Ekstraliga

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 września 2021, 15:11
Jason Doyle (Ż) i Emil Sajfutdinow (B)

Jason Doyle (Ż) i Emil Sajfutdinow (B) (fot. Łukasz Wilk)

Dziś Fogo Unia Leszno lub Moje Bermudy Stal Gorzów postawi pierwszy krok w kierunku podium Drużynowych Mistrzostw Polski. Zdaniem bukmacherów faworytem do wywalczenia brązowego krążka są gospodarze niedzielnego pojedynku.

Jeśli chodzi tylko o niedzielny pojedynek Unii i Stali, to leszczynianie są zdecydowanym faworytem. Ewentualny triumf podopiecznych Piotra Barona zostałby przez bukmacherów eWinnera rozliczony po kursie 1,45. Podczas rundy zasadniczej, na inaugurację sezonu gorzowianie zdołali w Lesznie wygrać, ale tym razem kurs na ich zwycięstwo to już 2,90. Analitycy spodziewają się jednak bardzo wyrównanego spotkania, bo już 4,5 punktu handicapu niemal wyrównuje kursy.

Graczy kuszą również zakłady dotyczące zdobyczy punktowych poszczególnych zawodników. Fantastycznie zapowiada się pojedynek Wiktora Jasińskiego oraz Damiana Ratajczaka w wyścigu juniorskim. Lepszy z nich znacząco zbliży się do osiągnięcia bariery 4 punktów. Kurs na taki rezultat juniora Unii to 1,90, natomiast minimalnym faworytem eWinnera jest bardziej doświadczony gorzowianin. Na ewinner.pl można znaleźć szereg innych zakładów oraz unikalne GuruBets.

Analitycy Zakładów Bukmacherskich eWinner widzą w Unii faworyta nie tylko podczas niedzielnego spotkania, ale również w całym dwumeczu. Choć w sezonie zasadniczym gorzowianie dwukrotnie byli lepsi od wciąż aktualnych mistrzów Polski, to po serii kontuzji w szeregach Moje Bermudy Stali to akcje leszczynian stoją wyżej. Jeśli ktoś pokusi się o postawienie na brązowy medal dla podopiecznych Stanisława Chomskiego, to pomnoży swoją stawkę ponad dwukrotnie.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0867 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl