REKLAMAeWinner Banner

Sporo zmian lublinian, Sparta w identycznym zestawieniu. Awizowane składy na mecz Motor - Betard Sparta

Dominik Kubera

Dominik Kubera (fot. Patrycja Knap)

Znamy komplet awizowanych składów na czwartkowy mecz finałowy PGE Ekstraligi. W porównaniu do zestawień na pierwszy termin tego meczu, sztab szkoleniowy Motoru Lublin podjął decyzję o dokonaniu kilku korekt. Zmienił się m.in. numer Grigorija Łaguty.

Tym razem lublinianie pod numerem 9 nie awizowali Dominika Kubery, lecz Marka Kariona. Młody Rosjanin będzie zapewne zastępowany przez 22-letniego wychowanka Unii Leszno. Tym razem w parze z Jarosławem Hampelem ma wystąpić wracający do pełni sił Grigorij Łaguta, który wystartuje z numerem 12 na plecach. Ponownie dwukrotnie w parze z juniorami pojedzie Mikkel Michelsen.

Wrocławianie nie zmienili zupełnie nic. Duety stworzą Tai Woffinden i Gleb Czugunow oraz Artiom Łaguta i Dan Bewley, choć w składzie pod numerem 4 awizowany został Mateusz Panicz. Junior Sparty będzie zmieniany przez kolegę z Wielkiej Brytanii. Z piątką pojedzie Maciej Janowski. Kibice mogą ostrzyć sobie zęby na 13. wyścig, w którym popularny „Magic” w parze z Artiomem Łagutą staną w szranki z Mikkelem Michelsenem oraz Krzysztofem Buczkowskim.

Pierwszy mecz finałowy odbędzie się w czwartek, 23 września. Początek przełożonego z zeszłej niedzieli spotkania zaplanowano na 20:00. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE z Alei Zygmuntowskich. Kliknij tutaj, aby zobaczyć tabelę biegową tego meczu.

Awizowane składy:
Motor Lublin:

9. Mark Karion
10. Krzysztof Buczkowski
11. Jarosław Hampel
12. Grigorij Łaguta
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Lampart
15. Mateusz Cierniak
16.

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Gleb Czugunow
3. Artiom Łaguta
4. Mateusz Panicz
5. Maciej Janowski
6. Przemysław Liszka
7. Michał Curzytek
8.

źródło: speedwayekstraliga.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.4396 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl