REKLAMAeWinner Banner

Wychowanek (ponownie) opuszcza Apator Toruń. Dudek zastąpi Miedzińskiego?

Adrian Miedziński

Adrian Miedziński (fot. Łukasz Wilk)

Adrian Miedziński odchodzi z eWinner Apatora Toruń. Wychowanek toruńskiego zespołu poinformował o swojej decyzji na antenie Eleven Sports. Wiele wskazuje na to, że "Miedziaka" zastąpi Patryk Dudek, co zasugerował sam zainteresowany.

Wraz z końcem fazy zasadniczej, drużyny zaczęły już ogłaszać kontrakty na przyszły sezon. Na ten moment, w przyszłorocznej kadrze eWinner Apatora Toruń znajdują się Jack Holder i Paweł Przedpełski. Ten drugi ma za sobą świetny sezon, co spotkało się z przyznaniem Dzikiej Karty na nadchodzący turniej SGP. Problematyczna pozostawała kwestia Adriana Miedzińskiego, ale sytuacja stała się klarowna. Podczas poniedziałkowego magazynu na stacji Eleven Sports, "Miedziak" poinformował wszystkich o swoim odejściu z macierzystego klubu: - W poniedziałek miałem spotkanie w moim klubie. Na pewno w przyszłym sezonie nie będę jechał w Toruniu. Myślę, że klub ma teraz inny cel, inną wizję i tak to obecnie wygląda. Jak na razie nie wiem, gdzie będę jeździł w przyszłym roku - Opowiada wychowanek toruńskiego zespołu.

Bardzo głośno mówi się o Patryku Dudku w barwach eWinner Apatora. Temat ten pojawia się przy każdym okienku transferowym, ale sam "Duzers" opuścił szeregi Stelmet Falubazu Zielona Góra i pragnie pozostać w PGE Ekstralidze. Najwidoczniej... Adrian Miedziński wyjawił, że jego odejście jest powiązane z przyjściem wychowanka zielonogórskiego ośrodka: - Wróciłem do Torunia, by awansować. Pozostawiłem serce dla klubu. Taka jest jednak kolej rzeczy i to muszę zaakceptować. Ja też popełniłem trochę błędów, co miało wpływ na tę decyzję. Zielona Góra również spadła, Patryk Dudek odchodzi i to również sprawiło różne ruchy.

Adrian Miedziński uzyskał w minionym sezonie średnią 1,450 punktu na mecz. Do Torunia powrócił w 2020 roku i był jednym z ważniejszych elementów układanki Tomasza Bajerskiego w awansie do PGE Ekstraligi. Lata 2017-2019 spędził on w Eltrox Włókniarzu Częstochowa.

źródło: sportowy-torun.pl
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0757 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl