REKLAMAeWinner Banner

Najgorsze sześć tygodni przed nimi. Newcastle Diamonds czekają na nowego właściciela

Ben Barker

Ben Barker (fot. Roman Biliński)

Najgorsze sześć tygodni w brytyjskim żużlu przed Newcastle Diamonds. Klub został wystawiony na sprzedaż. Jeżeli nie znajdzie się kupiec do wyznaczonego czasu, legendarny ośrodek odejdzie w zapomnienie.

Rob Grant dokonał wszelkich starań, aby ostatni mecz sezonu z Birmingham Brummies okazał się bardzo dobrym widowiskiem. Niestety, wszystko zostało przyćmione przez śmierć Dave'a Tattuma, czyli promotora Diamonds. Po czternastym biegu spotkania, Grant wyszedł na murawę stadionu i zabrał głos. Zapowiedział, że dokona wszelkich starań, aby klub przetrwał.

Jak widać, słowa nie poszły na wiatr i Diamonds zostali wystawieni na sprzedaż. Grant oczekuje poważnych ofert od osób, które będą w stanie udźwignąć ciężar finansowania żużlowego ośrodka. Przed nowym właścicielem wiele wyzwań - Stadion, drużyna oraz papierkowa robota. Sam zainteresowany zapewnia, że nie będzie brał udziału w dalszym prowadzeniu zespołu z Newcastle upon Tyne. W przypadku braku oferty i upłynięcia terminu, Newcastle Diamonds przestają istnieć.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1082 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl