REKLAMAeWinner Banner

Wilki Krosno wzmocnione przed historycznym finałem!

Kamil Marciniec

Kamil Marciniec (fot. Łukasz Wilk)

Cellfast Wilki Krosno wzmocnione przed finałem eWinner 1. Ligi Żużlowej. W szeregi zespołu z Podkarpacia trafił 20-letni Kamil Marciniec. Wypożyczony z Apatora młodzieżowiec wspomoże drużynę w najważniejszych dwóch spotkaniach z Arged Malesą.

Cellfast Wilki Krosno w wielkim stylu wjechały do finału 1. Ligi. Dzięki wygranej z zespołem Zdunek Wybrzeże Gdańsk wezmą udział w historycznym, finałowym dwumeczu. Na niedługo przed tymi decydującymi starciami działacze klubu ogłosili ważną wiadomość dla kibiców Wilków. Ich nowym zawodnikiem został Kamil Marciniec, który wystartuje w ich krośnieńskich barwach na zasadzie wypożyczenia. Decyzja ta została pokierowana m.in. osłabieniem w związku z wypadkiem Seweryna Orgackiego.

– Kamil Marciniec pojedzie już w niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim. Niestety Seweryn Orgacki nie wrócił jeszcze do pełni sił i chcieliśmy wzmocnić formację młodzieżową. Dziękujemy klubowi z Torunia na czele z panią prezes Iloną Termińską za możliwość wypożyczenia Kamila Marcińca, który w czwartek będzie trenował wraz z całym zespołem na torze w Lesznie. W niedzielę chcemy maksymalnie postawić się w Ostrowie rozpędzonej drużynie Arged Malesy – powiedział dla strony klubowej prezes Cellfast Wilków, Grzegorz Leśniak.

– Ani przez moment nie zastanawiałem się teraz nad propozycją z Krosna. Zrobię co w mojej mocy by pomóc Wilkom. Tor w Krośnie ma swoją specyfikę. Wiele razy już na nim jeździłem. Na pewno podczas treningów przed rewanżowym finałem będę chciał solidnie potrenować i przypomnieć sobie ścieżki - dodał Kamil Marciniec, który startował już w swojej karierze dla Krosna, w 2018 roku.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0802 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl