REKLAMAeWinner Banner

Utalentowany zawodnik pozostaje w niemieckim zespole!

Norick Blödorn

Norick Blödorn (fot. Niklas Breu)

Norick Blödorn nie rusza się z Trans MF Landshut Devils. 17-letni niemiecki młodzieżowiec związał się z bawarskim zespołem na dwa najbliższe sezony. 

Sławomir Kryjom zapowiadał, że wieczorem zostanie ujawniona bardzo ważna wiadomość dla Trans MF Landshut Devils. Wielu spekulowało przeróżne informacje, w tym kilka nawet zabawnych. Ostatecznie, to nie Chris Harris, a Norick Blödorn przedłużył swoją umowę z Devils na dwa najbliższe sezony. - Podoba mi się tutaj. Klub robi dobrą robotę, a kibice są jednymi z najlepszych. Nic dziwnego, że Devils mówią o sobie rodzina - komentuje zawodnik na fanpage'u bawarskiego zespołu.

Norick Blödorn był bardzo pożądanym nazwiskiem na rynku transferowym. Niemiec zadziwił wszystkich swoimi umiejętnościami w mecz z Lokomotivem Daugavpils, co rozpoczęło zainteresowanie wokół jego osoby. Norick odnosi również sukcesy na arenie międzynarodowej i krajowej. Z uwagi na wchodzącą od przyszłego sezonu Ekstraligę U24, Blödorn był przymierzany do zasilenia jednej z ekstraligowych drużyn.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.5167 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl